איתור מיקוד

תושבי ירושלים שמזמינים באינטרנט מוצרים שונים עד הבית? ובכן, זה ממש לא משנה איזה מוצרים אתם מזמינים ואם מדובר בדברים קטנים במשלוח לתיבת הדואר או חבילות גדולות בדואר רשום, אם מדובר במוצרים זולים או יקרים, או אם אתם עושים משלוח מחנות שנמצאת בגבולות מדינת ישראל או דווקא מאתרים בחו"ל – אתם מן הסתם רוצים לוודא שהמשלוח תמיד יגיע במהרה ובשלמות עד אליכם. לשם כך חשוב קודם כל להזמין מאתרים מוכרים ואמינים, לדאוג שהכנסנו את פרטי הקשר שלנו כשורה וכן לבצע מעקב, אבל יש פעולה אחת שמקלה עד כל הדברים הללו והיא איתור המיקוד לפני שמכניסים את כתובת המשלוח, פעולה פשוטה שיכולה לחסוך לכם הרבה מאד זמן, אנרגיה ולפעמים אפילו עוגמת נפש. הנה כל הסיבות לעשות זאת לפני שאתם מזמינים משלוח בפעם הבאה.

להפחית את הסיכוי לתקלות במהלך הדרך

בשנים האחרונות יצא לדואר ישראל שם לא הכי טוב בלשון המעטה. אמנם נראה שהם מנסים לשקם את המוניטין הזה ולשפר את השירותים שלהם, אבל זה עדיין לא תמיד עובד כמו שצריך ואנחנו בתור הלקוחות, במיוחד אם חשוב לנו להיות חכמים ולא צודקים ואנחנו רוצים לקבל את המשלוח שלנו בהקדם האפשרי – צריכים לעזור ולמזער את הסיכוי לתקלה עד כמה שרק ניתן בגזרה שלנו. בעניין הזה, כל מה שצריך לעשות הוא לבצע איתור מיקוד לפי שם העיר ולהכניס את המספר המתאים לעיר שלכם ולשכונה בה אתם גרים למשבצת המתאימה בסיכום ההזמנה. הצעד הפשוט והמהיר הזה שייקח לכם פחות משתי דקות, יכול לחסוך לכם ימים ארוכים ולפעמים אפילו גם שבועות של המתנה מיותרת.

דיוק באזור ההגעה

איתור המיקוד הוא חשוב ומומלץ תמיד ובכל אזור, במיוחד בגלל שמדובר בפעולה פשוטה למדי שלא גובה הרבה מאמץ או זמן ובטח שלא כסף, אבל בעיר כמו ירושלים הוא ממש הכרחי וחיוני. מדוע? ובכן, ירושלים היא עיר הבנויה טלאי על טלאי וזה נכון לא רק לגבי העיר העתיקה. יש שכונות מורכבות, עם כניסות רבות, אזורי חלוקה שונים ובאופן כללי הרבה מקום לטעויות של שליחים שעלולים לשלוח את החבילה שלכם ליעד שגוי רק בגלל שאין מיקוד שיכוון אותם בדיוק למקום אליו יש להגיע.

מעקב

כל מי שהזמין אי פעם חבילות כלשהן באינטרנט ובעיקר מי שמזמין דברים ברשת בתדירות גבוהה יחסית, יודע שלפעמים, אפילו אם סיפקנו את כל הפרטים החשובים, קורה שחבילה לא מגיעה ליעד שלה ומוצאת את עצמה במקום אחר עקב טעות אנוש. במקרים הללו חשוב לאתר בהקדם את החבילה על מנת לתקן את הטעות, ובנקודה הזו יש לספק כמה שיותר מידע על תהליך ההזמנה ועל הכתובת המקורית. בעוד הפרטים הבסיסיים כמו כתובתכם ושמכם הם בהחלט חשובים ודי בסיסיים, המיקוד שסיפקתם בתחילה יעזור לעלות על הטעות הרבה יותר מהר וכך יאפשר איתור מהיר הרבה יותר של האבדה.

הקלו על השליח

אז אמרנו כבר שהתפקיד שלנו הוא לעזור לדואר לעזור לנו, וצריך לזכור שבסופו של דבר, השליחים הם אנשים ממש כמונו, שגם הם יכולים להתייאש ולא להצליח בחלקים מהתפקידים שלהם. אם אנחנו רוצים לוודא שהשליח לא יתייאש דווקא כשהוא מגיע לחבילה שלנו, המיקוד שנספק עבורו בהחלט יעזור בעניין הזה.

לסיכום הדברים – מדובר בתהליך פשוט, מהיר, יעיל וחינמי ומי שרוצה לוודא שהוא יקבל את החבילות שלו במהרה, ללא עיכובים או אבדות שבהחלט יכול להיחסך, רצוי שיעשה זאת בכל הזמנה מעתה והלאה.