תמונות של ירושלים וארץ ישראל: דרך פשוטה וקלה לשדרוג כל חדר בבית

רוצים לשדרג את הבית מבלי לקרוע את הכיס? ובכן, דרך רכישה של תמונות ברוח היהדות תוכלו לעשות זאת באופן קל ופשוט.

למעשה, תמונות של ירושלים וארץ ישראלים ניתנים אפילו לרכישה אונליין ובהתאם לכך מאפשרים לכם לחסוך זמן ומאמץ. מדובר בתמונות אותן ניתן להזמין בהזמנה אישית ובפורמט שמתאים לכם – החל מריבוע ועד סט של תמונות אותן ניתן לתלות בכל חדר. היתרון המשמעותי של הזמנה באינטרנט דרך אתר PicShow נובע מתוך היכולת ליצור הדמיה ממוחשבת על התמונה בבית, ובהתאם לכך ליצור מערך רכישה בהתאמה אישית. מדובר בדרך פשוטה וקלה ליצירת עיצוב מנצח ומעורר השראה, בהליך דיגיטלי המתבצע ישירות מהבית. מהן האפשרויות המוצגות באתר? ריכזנו את ההצעות, כל זאת מתוך מטרה כי בסופו של דבר תוכלו לבצע רכישה בעלת פוטנצאיל אדיר הן מבחינת העיצוב והן מבחינת האמירה האיישת אותה ניתן להעביר באמצעות תמונה שמייצגת אתכם:

חומת אבן

אחד מהסממנים המזוהים ביותר עם העיר ירושלים היא כמובן חומת האבן המרשימה בכניסה לעיר. באתר תוכלו לבצע רכישה של חומת אבן מתחת לשמיים אותה ניתן להדפיס על גבי קנבס, לחלק לשני חלקים או ליצור חלוקה לשלוש חלקים. הגדלים מתחילים החל ממידה S ועד תמונה עצומה בגודל של 140/208.

פסים צבעוניים

תמונה אייקונית היא התמונה של פסי התנועה במרחב איילון בעיר תל אביב. מדובר בתמונה מדויקת ויפהפייה שמאפשרת לכם להכניס את הנוף האורבני של העיר ללא הפסקה, לבית שלכם.

רכבת על חבל

הרכב של מצדה הוא אחד מהסימנים הבולטים של המקום. בתמונה מוצגים חוטי הברזל והרכבל עצמו מנקודת תצפית המאפשרת לראות את קו הים, ובהתאם לכך ליצור אפשרות בבית לתמונה ממעוף הציבור. התמונה נחשבת לאחת התמונות הנמכרות ביותר באתר, ולא בכדי.

חצבים בגבעת התנ"ך

החצב הוא מבשר הסתיו. את החצב ניתן לראות בשיא פריחתו באזורים רבים ברחבי הארץ, אולם רכישה של חצבים בגבעת התנ"ך – שמורת טבע יפהפייה עם פריחה סתווית מרשימה במיוחד. באתר ניתן לבצע רכישה של תמונה ממוסגרת או מודפסת על קנבס עם הפריחה היפהפייה ודגל ישראל המונף ברקע, אותה ניתן לתלות בסלון או בכניסה לבית ובהתאם לכך ליצור אווירה מיוחדת.

תמונות של ירושלים וארץ ישראל שאתם חייבים להכיר

קיר הדמעות

קיר הדמעות נחשב לאחד מהתמונות הנמכרות ביותר באתר, וזאת צילום ייחודי של מתפללים המגיעים לכותל המערבי המהווה את המקום הקדוש והחשוב ביותר בעבור העם היהודית. קיר הדמעות הוא הכותל שבו נאמרות תפילות מהלב ולכן לא מעט מתפללים שמגיעים להתפלל ולא פעם גם מתרגשים מאוד עד לכדי בכי.  התמונה היא בהחלט מרגשת ולכן בעבור מי שרוצה לשדרג את הבית אבל גם ליצור אווירה בעלת מימד רוחני, מדובר בתמונה מדויקת ועל זמנית.

מגדל בחומה

מגדל בחומה הוא תמונה מיוחדת שבמסגרתה מצולמת חומת ירושלים האייקונית. הייחודית של התמונה נובעת מתוך חתך קו אופקי שמוסיף ממד ייחודי ומקורי לתמונה. מדובר בתמונה רוחבית ועל כן מומלץ להיעזר בהדמיה של התמונה בבית מתוך מטרה ליצור התאמה מדויקת למידות וכן לתמהיל העיצוב שלכם.

לסיכום, תמונות של ירושלים וארץ ישראל מהוות דרך מושלמת ליצור אמירה אישית בבית שלכם. באמצעות הזמנה באינטרנט דרך האתר ניתן להפוך כל קיר ליצירת אומנות של ממש, כאשר בכל הזמנה באתר מקבלים משלוח בחינם – ובהתאם לכך חוסכים לא מעט כסף. אלפי ישראלים כבר ביצעו הזמנה של תמונות, ומה איתכם?