נוטריון בירושלים

תושבי ירושלים והסביבה הנדרשים להליכים מנהליים ומשפטיים שונים, יודעים לרוב שהם צריכים לפנות לעורך דין ולקבל ייצוג משפטי לצורך כך. יחד עם זאת, ישנם מקרים מסוימים בהם שירותיו של עורך הדין פשוט לא מספיקים וצריך גם את השירותים השונים שמספק הנוטריון שעיקרם הוא אימות חתימה על מסמכים שונים. על מנת שגם אתם, תושבי ירושלים והסביבה תוכלו לגשת לכל הליך משפטי עם מקסימום ידע ותוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר ולא מעט כסף, אנו רוצים לעשות מעט סדר בדברים ולהסביר בדיוק מתי יש צורך בשירותים של נוטריון ומיהו בעצם בעל התפקיד הזה. זכרו שאם תפנו לנוטריון בירושלים תמיד תוכלו לשאול אותו על השירותים שהוא מציע. רגע לפני שנתחיל – מילה קטנה על החשיבות של מציאת נוטריון בירושלים בזמן.

החשיבות של נוטריון בירושלים

לפני שנסביר על השירותים שמספק נוטריון, חשוב לומר שדווקא בירושלים יש חשיבות למצוא את בעל המקצוע הזה בזמן. הסיבה לכך היא שמדובר בעיר שוקקת וחיה עם הרבה התרחשויות שגם על הדרך ממוקמים בה משרדים ממשלתיים רבים הנחוצים להליכים משפטיים ומנהליים שונים. אם נוסיף לזה את העבודה שמדובר הרבה פעמים בעיר לא נגישה עם זרימה איטית של תחבורה, נבין כי רצוי ליצור קשר עם נוטריון בירושלים בהקדם האפשרי ולא לגרום לעיכובים נוספים בתהליך ורצוי למצוא מישהו שגם נותן שירותי אונליין ולא רק שירותים פרונטליים.

מיהו הנוטריון ומהם תפקידיו?

הנוטריון הוא למעשה עורך דין מן המניין בעל ותק של 10 שנים לפחות מיום קבלת הרישיון שלו, ושעבר הסמכה מיוחדת על מנת לעבוד כנוטריון. ההסמכה שלו מאפשרת לו לעשות לא מעט פעולות שונות אך הפעולה הנפוצה ביותר היא אימות חתימה. כלומר, כאשר יש צורך לחתום על מסמך משפטי או אפילו מסמכים מנהליים כמו במקרים של רכישת נדל"ן, יש לעשות זאת אצל הנוטריון המאמת שהחותמים עושים זאת מרצונם החופשי ועורך מסמך עם חתימה מיוחדת המעיד על כך.

כמה דוגמאות נפוצות לשירותים נוטריוניים

אם כך, הנה 3 דוגמאות לשירותים נוספים נפוצים למדי אליהם מוסמך הנוטריון בלבד:

מחירי שירותים נוטריוניים?

לפני שתצאו לדרך, חשוב לומר כמה מילים על המחירים של שירותים נוטריוניים. חשוב לדעת כי המחירים הללו קבועים בחוק הנוטריונים שנחקק בשנות השבעים והם מתעדכנים מדי שנה. על כן, עבור שירות מסוים המחיר הוא קבוע ולא ניתן לגבות עליו יותר או פחות ואנו ממליצים לבדוק את טבלת המחירים לפני הפגישה אצל הנוטריון.

שימו לב שעל שירותים נוספים, כמו למשל התרגום עצמו אם הוא נעשה על ידי נוטריון, הגבייה היא חופשית וכל בעל מקצוע יכול לגבות סכום על פי ראות עיניו.

בהצלחה!