חוץ מים, יש בה הכול! גם שיווק איכותי. כן, אנחנו מדברים על ירושלים. אין ספק, כי ערים במרכז כמו תל אביב בולטות עם היצע רחב במיוחד של אנשי מקצוע, בכל תחום מבוקש. אך גם בירושלים ניתן למצוא מקצוענים איכותיים, כולל בשיווק. עכשיו ששיווקנו לכם את העיר, בואו ונציג כמה מאנשי השיווק הבולטים שלה:

עידן בן אור

עידן בן אור הוא יועץ שיווק וקידום אתרים בולט, בעלים ומנהל של חברת קידום אתרים בולטת וצומחת, "ריגו מרקטינג". המומחיות המיוחדת שלו היא בניית אסטרטגיות שיווק מחוץ לקופסה, כמו גם איתור פתרונות יצירתיים לשיווק אתרים, אשר פועלים בנישות תחרותיות במיוחד. הרקע המקצועי של עידן בן אור עשיר ומגוון. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ופעיל בתחום קידום האתרים מאז גיל 18. עידן קידם אתרים במסגרת חברת Nearme הבולטת של ניר שי והיה סמנכ"ל אסטרטגיה בקבוצת אנגורה מדיה וגם ניהל שורת אתרים מקומיים גדולים, כמו גם סוכנות קידום אתרים לעסקים קטנים ובינוניים.

יגאל אלפסי 

יגאל אלפסי, הבעלים של חברת אלפא פרסום ושיווק בירושלים, היה בעברו מנהל השיווק הארצי בבזק. ליגאל תארים אקדמיים בהנדסת חשמל ובמנהל עסקים. כמנהל החברה בפועל, הוא מטפל בנושא השיווק עם מומחים נוספים בחברה, אשר מספקים ביחד מענה מקיף לעסקים, כולל גיבוש אסטרטגיה, סרטי תדמית, פרסום ועוד.

מישל כהן

מישל כהן הוא יועץ שיווק, אשר עומד בראש אמ.סי.אמ. ניהול וייעוץ עסקי ופיננסי. בעברו, הוא כיהן בתפקידי ניהול שונים, במגוון חברות בולטות. למישל תואר שני במנהל עסקים והוא מספק גם ייעוץ עסקי אסטרטגי וייעוץ פיננסי.

לידור פרסום ושיווק

לידור הוא משרד וותיק לשיווק ופרסום, אשר פועל בירושלים מאז 1986. המשרד כולל אוסף מומחים מתחומים שונים ומטפל בכל הדרוש לתכנון וביצוע של יוזמות שיווקיות. לידור מציעים גם שירות יחסי ציבור וכן ייעוץ שיווקי, כשרות קבוע ושוטף לעסקים.

בין שיווק, לפרסום, למיתוג

ברקע לדברים וכתזכורת, מומלץ למי שמחפש מומחה שיווק בירושלים לשים לב להבדל בין שיווק לבין פרסום. בכלל, כדאי וחשוב לעסקים להכיר ולהבין מונחים נפוצים בתחומים אלה. אלה שלושה בולטים במיוחד, על קצה המזלג:

שיווק

שיווק כולל בתוכו את כל הפעולות, לקידום מכירה של שרות או מוצר.

הלכנו לבדוק: מיהם אנשי השיווק הירושלמים המובילים?

פרסום

פרסום הוא אחד הדברים שעושים, במטרה לשווק מוצר או שרות. ככלל, הוא מתבטא במתן מידע על המוצר או השרות, בערוצי פרסום שונים (שלטי חוצות, מודעות בעיתונות ועוד). לרוב, הוא גם ייתן ביטוי למסרים השיווקיים השונים של החברה וללוגו שלה.

מיתוג

גם מיתוג יכול להיחשב כחלק מפעילות השיווק. מיתוג עסקי עוסק בהגדרת מהות העסק וייחודו, מבחינת תפיסותיו ומבחינת ערכי המותג. בעקבות זאת, הוא יוצג בהתאם לכך מבחינת לוגו, גרפיקה בחומר שיווקי לסוגיו השונים ועוד.

לסיכום

עסקים בירושלים וסביבתה לא צריכים להתפשר על איכות. לא בשיווק ולא בשום נושא אחר. אין צורך להגיע עד תל אביב – עומדים לרשותכם מקצועני שיווק מהשורה הראשונה, גם בעיר הקודש.